klej do butów

Jesteś na bieżąco z trendami? Szukasz inspiracji na stylizacje, polskich producentów odzieży albo pomysłów na nieszablonowe rozwiązania modowe? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2019, 18:32

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Jeźka, cieszę się, że klej TADAM® spełnił Twoje oczekiwania. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gośka

Re: klej do butów

Post autor: Gośka »

oetadam pisze: ↑07 cze 2021, 17:11 Witam! Jeźka, cieszę się, że klej TADAM® spełnił Twoje oczekiwania. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gdzie można kupic ten klej? Dostane w zwykłym sklepie czy tylko w jakichś specjalistycznych?
jeźka

Re: klej do butów

Post autor: jeźka »

Gośka pisze: ↑27 cze 2021, 16:00
oetadam pisze: ↑07 cze 2021, 17:11 Witam! Jeźka, cieszę się, że klej TADAM® spełnił Twoje oczekiwania. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gdzie można kupic ten klej? Dostane w zwykłym sklepie czy tylko w jakichś specjalistycznych?
ja znalazlam ten klej w sklepie budowlanym, ale raczej bez problemu znajdziesz w kiosku
Gośka

Re: klej do butów

Post autor: Gośka »

jeźka pisze: ↑14 lip 2021, 9:09
Gośka pisze: ↑27 cze 2021, 16:00
oetadam pisze: ↑07 cze 2021, 17:11 Witam! Jeźka, cieszę się, że klej TADAM® spełnił Twoje oczekiwania. Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gdzie można kupic ten klej? Dostane w zwykłym sklepie czy tylko w jakichś specjalistycznych?
ja znalazlam ten klej w sklepie budowlanym, ale raczej bez problemu znajdziesz w kiosku
Dzięki, kupiłam dzisiaj w kiosku właśnie, nawet pani w okienku polecała, jutro zabieram się za klejenie. Myślisz, ze wystarczy po prostu buty umyć i wysuszyć? Czy trzeba czymś odtłuścić?
jeźka

Re: klej do butów

Post autor: jeźka »

Gośka pisze: ↑15 lip 2021, 0:21
jeźka pisze: ↑14 lip 2021, 9:09
Gośka pisze: ↑27 cze 2021, 16:00
Gdzie można kupic ten klej? Dostane w zwykłym sklepie czy tylko w jakichś specjalistycznych?
ja znalazlam ten klej w sklepie budowlanym, ale raczej bez problemu znajdziesz w kiosku
Dzięki, kupiłam dzisiaj w kiosku właśnie, nawet pani w okienku polecała, jutro zabieram się za klejenie. Myślisz, ze wystarczy po prostu buty umyć i wysuszyć? Czy trzeba czymś odtłuścić?
możesz przetrzeć klejone powierzchnie np. zmywaczem do paznokci, trzeba powierzchnię odtłuścić
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2019, 18:32

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Witam! Gośka, klej TADAM® jest powszechnie dostępny w wielu miejscach. Kupisz go m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gośka

Re: klej do butów

Post autor: Gośka »

oetadam pisze: ↑24 lip 2021, 21:11 Witam! Gośka, klej TADAM® jest powszechnie dostępny w wielu miejscach. Kupisz go m.in. w: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych, spożywczych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Dziękuję już znalazłam w kiosku, buty sklejone, póki co wszystko się dobrze trzyma. Pytanie tylko czy ja mogę takie sklejone buty myć i prać? Klej nie puści?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2019, 18:32

Re: klej do butów

Post autor: oetadam »

Gośka pisze: ↑15 lip 2021, 0:21
jeźka pisze: ↑14 lip 2021, 9:09
Gośka pisze: ↑27 cze 2021, 16:00
Gdzie można kupic ten klej? Dostane w zwykłym sklepie czy tylko w jakichś specjalistycznych?
ja znalazlam ten klej w sklepie budowlanym, ale raczej bez problemu znajdziesz w kiosku
Dzięki, kupiłam dzisiaj w kiosku właśnie, nawet pani w okienku polecała, jutro zabieram się za klejenie. Myślisz, ze wystarczy po prostu buty umyć i wysuszyć? Czy trzeba czymś odtłuścić?
Witam! Gośka, przed klejeniem butów klejem należy oczyścić buty, tak aby były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gośka

Re: klej do butów

Post autor: Gośka »

oetadam pisze: ↑01 sie 2021, 19:20

Witam! Gośka, przed klejeniem butów klejem należy oczyścić buty, tak aby były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Środek na bazie alkoholu będzie najlepszym rozwiązaniem do właściwego oczyszczenia butów.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
To jeszcze ostatnie pytanie. Buty skleiłam i wszystko się dobrze trzyma póki co. Ale czy mogę je teraz po sklejeniu normalnie myć? Klej wytrzyma?
Awatar użytkownika
Sami
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: klej do butów

Post autor: Sami »

Nie tylko dodatki do stylizacji, ale też https://puszczamyztorbami.pl/torba-mlod ... ka-wybrac/ torbę młodzieżową można dobrać dla siebie. Każdy ma swój gust, ale uda się tutaj dobrać odpowiednie produkty dla siebie. Torba do szkoły na ramię będzie idealna.
ckpwaw.pl
ODPOWIEDZ