Invisalign

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:36

Invisalign

Post autor: lagodna »

Witam, chciałabym porozmawiać z użytkownikami wkładek nazębnych Invisalign. Są tutaj może tacy? Interesują mnie 3 sprawy. Po pierwsze, czy jest to wygodne rozwiązanie i nigdzie nie uwiera? Po drugie, czy Waszym zdaniem warto coś takiego zakładać? A po trzecie, gdzie robiliście? Czy może w Atelier Uśmiechu i u pani doktor Justyny Zub?
Awatar użytkownika
maja
Posty: 29
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:13

Re: Invisalign

Post autor: maja »

Też o tym jakiś czas temu myślałam, ale wydaje mi się, że bardziej spiszą się aparaty lingwalne u mnie i u męża. Po pierwsze możemy je założyć w ortolingwa.pl , a to jest najbliżej nas. Po drugie, są chyba tańsze od nakładek, jak kiedyś sprawdzaliśmy. No i w ogóle jakoś jak na stałe, to przynajmniej nie zapomina się nakładac.
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Invisalign

Post autor: bajla »

Ja nosze przezroczyste nakladki Invisalign, Na poczatku jak zalozylam to wiadomo ze sie je czuje, ale to kwestia przyzwyczajenia. w niczym mi nie przeszkadzaja :) Wedlug mnie to bardzo wygodne rozwiazanie dlatego, ze mozna na czas posilkow czy mycia zebow je sciagac :) no i sa niewidoczne, wiec nie rzucaja sie w oczy tak jak klasyczne druty :) Ja robilam w Klinice Proste Zeby w Warszawie u dr Magdaleny Rutkowskiej, swietna specjalistka :) z czystym sumieniem moge to miejsce polecic
ODPOWIEDZ