gabinet platinum dent w Gdyni

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: sylviaa »

Witajcie moi drodzy :) czy są tu jacyś mieszkańcy Trójmiasta a konkretnie Gdyni ? może ktoś miał okazję leczyć zęby w klinice Platinum Dent ? szukam opinii :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: ilonaryc »

jak jeszcze mieszkałam w Gdyni to byłam w tym gabinecie na wstawieniu implanta :) polecam, wrażenie mega pozytywne, bardzo sympatyczna obsługa, miła pani doktor. Cenowo też bardzo okej. ale tak jak mówie to było jakieś 2 lata temu :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: dzessi »

a ja zapewniam, ze nic się od tego momentu nie zmieniło :) lecze się u doktor Renaty cały czas( byłam nawet ostatnio na wizycie). Pełne bezpieczeństwo ( zachowany reżim sanitarny), indywidualne podejście, ogromna cierpliwość w stosunku do tych bardziej zestresowanych pacjentów ( tu mam na mysli mojego męża ;p ). Ogólnie bardzo wysoki poziom leczenia a przy tym konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: sylviaa »

Bardzo Wam dziewczyny dziękuje za odpowiedzi :) w takim razie nie zwlekam tylko umawiam najbliższy możliwy termin ( ósemka daje o sobie znać i chyba w końcu trzeba będzie ją usunąć...). Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: dzessi »

no coś Ty nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać :) daj tylko koniecznie znać jak już będzie po :) powodzenia i głowa do góry, dr Renata się Tobą zaopiekuje :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: sylviaa »

dzięki za wsparcie :) jestem już po, w sumie gdyby nie to, że dr Renata pokazała mi wyrwany ząb w szczypcach to nawet nie wiedziałabym, że już po wszystkim :) jednak co fachowiec to fachowiec :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: dzessi »

no widzisz? super! mówiłam, ze dr Renata potrafi zrobić tak, ze nawet wyrywanie jest okej :)
Włodarz

Re: gabinet platinum dent w Gdyni

Post autor: Włodarz »

ja niestety nie mogę się o tym miejscu opowiedzieć gdyż nigdy jeszcze w nim nie byłem więc również nie mam na ten temat zdania. Wiem za to, że leczenie bezzębia jest dość poważną sprawą i w tym przypadku na pewno warto jest wybrać właściwego specjalistę.
ODPOWIEDZ