sklep elektryczny

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Karoluś18

sklep elektryczny

Post autor: Karoluś18 »

Witam, wiecie, że na stronie https://sklep.elus.pl/gniazdka-legrand,2,411167 znajduje się sklep elektryczny? Między innymi możecie kupić z niego gniazdka, wyłączniki oraz inne rzeczy tego typu. A skąd Wy kupowaliście produkty tego typu? Macie jakiś sprawdzony sklep, na który warto rzucić okiem?
Jóżwiak

Re: sklep elektryczny

Post autor: Jóżwiak »

Jeśli zależy Wam na dobrej jakości sprzęcie elektroinstalacyjnym to łapcie linka do nich - https://www.ospel.pl/
Ospel jest cenioną marką na rynku. I do tego mają rozsądne cenowo produkty. Dostępne są w każdym większym markecie budowlanym (w tych mniejszych również) i oczywiście online. Nie ma najmniejszego problemu z ich dostępnością.
kacot

Re: sklep elektryczny

Post autor: kacot »

Jóżwiak pisze: ↑30 sie 2021, 20:33 Ospel jest cenioną marką na rynku. I do tego mają rozsądne cenowo produkty. Dostępne są w każdym większym markecie budowlanym (w tych mniejszych również) i oczywiście online. Nie ma najmniejszego problemu z ich dostępnością.
Powiem Ci że akurat miałem problem z dostępnością, przynajmniej u mnie w mieście. Parę produktów na krzyż, natomiast w tym sklepie online https://www.tim.pl/ dzisiątki jak nie więcej produktów tej marki znalazłem. Tutaj zdecydowanie lepiej robić zakupy
ODPOWIEDZ