marketing

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Eduś34

marketing

Post autor: Eduś34 »

Witam, możecie mi powiedzieć dlaczego warto skorzystać z modułu FreshMaila dla PrestaShop? Na stronie https://freshmail.pl/wtyczka/prestashop ... ewsletter/ znalazłem informacje na ten temat ale nie wiem co o tym myśleć. Myślicie, że warto z tego skorzystać?
koteł

Re: marketing

Post autor: koteł »

Kampanie mailingowe w e-commerce to podstawa. Czy produkt o którym piszesz jest najlepszy? Nie wiem. Warto zawsze porównać różne opcje, bo takich narzędzi na rynku jest bardzo dużo. Polecam jednak zawsze narzędzia znanych marek, bo są one wówczas rozwijane i wspierane.
Zdziś

Re: marketing

Post autor: Zdziś »

Ja jestem przekonany, że bardzo fajnie na dzień dzisiejszy sprawdza się marketing internetowy i jak dla mnie jest to naprawdę doskonałe rozwiązanie. Muszę przyznać, że jak jeszcze przeczytałem wpis https://www.tygodnikprzeglad.pl/influen ... -wiedziec/ to teraz dokładnie rozumiem czym jest influencer marketing i na czym on w ogóle polega.
Pauliś

Re: marketing

Post autor: Pauliś »

Sklepy ze zdrową żywnością to rzadkość - uważam, że warto pozyskiwać tylko naprawdę zdrowe i jakościowe pożywnie - co sądzicie o https://prestaguru.pl/sklep/42-294-skle ... alacja-nie gdzie możemy dostać naprawdę fajne i ciekawe rzeczy?
Mańko

Re: marketing

Post autor: Mańko »

W sumie ja jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest na pewno marketing internetowy i ja również chcę te działania u siebie wdrożyć. Najbardziej podoba mi się to co przeczytałem w http://www.money24.com.pl/influencer-ma ... nie-dziala i faktycznie sam influencer marketing może być ciekawym rozwiązaniem.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Violuś

Re: marketing

Post autor: Violuś »

Czy interesują was zagadnienia związane z marketingiem ? Jeśli tak to poczytajcie sobie tutaj - http://magazynkaszuby.pl/2020/10/akadem ... ch-tresci/ . Co dla was jest najważniejsze sprzedaż czy relacja.Tu i teraz czy długotrwałe kontakty. Patrząc na marketing właśnie w ten sposób rozróżnimy marketing transakcyjny i marketing relacyjny. Temat ten rozwinięty w tym artykule jest na prawdę ciekawy , nawet dla osób nie związanych z tą dziedziną nauki.
Źdzbło

Re: marketing

Post autor: Źdzbło »

Ja także chcę teraz postawić na marketing mojej firmy, ale po przeczytaniu artykułu https://odfreelancera.pl/freelancer-czyli-kto/ już dokładnie wiem, że warto zatrudnić freelancera. W końcu takie osoby, również często mają odpowiednie kompetencje, aby właśnie podjąć się tego typu działań.
Bakłażan

Re: marketing

Post autor: Bakłażan »

Sam marketing jest dość szeroką opcją i jak dla mnie na ten moment najbardziej zależy na posiadaniu stałych klientów w sklepie internetowym. Właśnie dlatego jak tylko przeczytałem w artykule https://push-ad.com/blog/8-twardych-dan ... utomation/ to jestem zdania, że właśnie marketing automation może być doskonałym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
boleczka
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:38

Re: marketing

Post autor: boleczka »

No to dziś wręcz konieczne pojęcie, bo bez tego łatwo zniknąć między podobnymi ofertami konkurencji. Ludzie od http://e-marketingnet.pl/ pomagają mi w tym poprzez odpowiednio poprowadzoną reklamę sieciową. Docierają z przekazem do klientów, budując pozycję lokalnego lidera branży, co ułatwia podejmowanie decyzji zakupowych wśród klientów.
świadom

Re: marketing

Post autor: świadom »

Moim skromnym zdaniem, mnóstwo ciekawych informacji w zakresie marketingu, znajdziecie pod tym linkiem: https://digitalmarketing.pl/co-to-jest- ... r-journey/ . Wydaje mi się, że znajdziecie tam sporo ciekawych artykułów, które napisane są w świetny sposób - nawet laik zrozumie, o co chodzi. Polecam!
ODPOWIEDZ