Instagram a promowanie nieruchomości

Radzimy, jak wybrać komputery, telefony i urządzenia domowe. Znasz się na najnowszych technologiach? Zapraszamy do dyskusji!
Nicość

Instagram a promowanie nieruchomości

Post autor: Nicość »

Znajomy wysłał mi ten artykuł: https://bbrr.pl/instagram-w-promowaniu-nieruchomosci/ a że mam ostatnio podobny dylemat to też się Was zapytam - czy korzystanie z IG w celu rozpromowania swoich nieruchomości jest sensowne? Nie lepiej po prostu skorzystać z usług profesjonalistów? Dzięki
Mośka

Re: Instagram a promowanie nieruchomości

Post autor: Mośka »

W sumie sam Instagram bardzo często i zarazem chętnie używany jest jako narzędzie biznesowe i wcale mnie to nie dziwi. Tak na dobrą sprawę kliknij i sam sprawdź w jaki sposób można to zrobić, aby właśnie poprzez social media budować bazę zaufanych klientów. Jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego.
jadźka

Re: Instagram a promowanie nieruchomości

Post autor: jadźka »

Ogólnie można też w bardzo dobrej cenie kupić like jak i obserwujących, dzięki czemu wasz profil zyska większą popularność. Z czystym sumieniem mogę polecić wam kontakt z firmą https://www.socialmediabost.pl/ jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy.
Błażej

Re: Instagram a promowanie nieruchomości

Post autor: Błażej »

Ogólnie sam Instagram jest bardzo fajnym miejscem gdzie możemy się reklamować i moim zdaniem jak najbardziej warto jest również co nieco na jego temat wiedzieć. Mi spodobało się to co miałem okazję przeczytać na stronie https://www.patizonet.com/pl/biznes/ins ... ngowe.html i faktycznie jako social media sam Instagram jest warty uwagi.
lukasz56

Re: Instagram a promowanie nieruchomości

Post autor: lukasz56 »

Reklama w social mediach jest bardzo ważna tym bardziej w obecnych czasach gdzie większość ludzi spędza czas na internecie. Posiadam firmę i stwierdziłem że skorzystam z pomocy https://www.socialmediabost.pl/ i własnie dzięki temu posiadam więcej obserwujących na instagramie przez co firma jest bardziej rozpoznawalna. Polecam
ODPOWIEDZ