Funkcjonalny fotelik

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
agaton80
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2021, 19:47

Funkcjonalny fotelik

Post autor: agaton80 »

Jak poszło wam z zakupem fotelika do auta dla dziecka? Trzeba przyznać, że obecnie wybór jest naprawdę spory, więc nie dziwi mnie fakt, że niektórzy rodzice nie potrafią się zdecydować. Mnie zainteresowały na przykład foteliki obrotowe, bo wydają się najbardziej funkcjonalne. Biorę też pod uwagę aspekt bezpieczeństwa, bo o to przede wszystkim chodzi. Jakie macie zdanie na ten temat?
ewunia

Re: Funkcjonalny fotelik

Post autor: ewunia »

Ja dla córki miałam dwa foteliki pierwszy 0-3 latka i kolejny 3-6 ale w nim jezdziła dużej bo jest drobna i jeszcze dwa lata posłużył. Obecnie mamy pasy Smart Kid Belt są dedykowane dla starszych dzieci mega wygodne i bezpieczne.
jagodaa

Re: Funkcjonalny fotelik

Post autor: jagodaa »

Ja właśnie też musiałabym wymienić fotelik już dla starszaka i właśnie upatrzyłam sobie model MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... eigeMax.02 - jestem ciekawa co o nim myślicie? Jak go oceniacie? Ja słyszałam, że ten model spełnia najwyższy poziom ergonomii, zapewnia nawet ochronę kręgosłupa dziecka, łatwy jest również w montażu i w czyszczeniu. Ale przede wszystkim ważne jest dla mnie bezpieczeństwo dzieci, a ten fotelik zdaje się zapewniać pełną ochronę.
ODPOWIEDZ