bramy garażowe

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
fryderyka-68
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2021, 20:22

bramy garażowe

Post autor: fryderyka-68 »

Jakie napędy do bram garażowych polecacie? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Co koniecznie trzeba sprawdzić przez zakupem? Macie do polecenia jakąś konkretnę firmę lub model napędu?
ava

Re: bramy garażowe

Post autor: ava »

fryderyka-68 pisze: 14 wrz 2021, 1:01 Jakie napędy do bram garażowych polecacie? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Co koniecznie trzeba sprawdzić przez zakupem? Macie do polecenia jakąś konkretnę firmę lub model napędu?
Nie mam za dużego doświadczenia w tej kwestii, ale jeśli już mam coś wybierać, to dobrego producenta. Myślę, że nawet bardzo dobrego. No i pod tym kątem to zaufam lokalnym firmom. CO DO MNIE to też pompy hydroforowe potrzebne mi są. Fajnie bedzie wiedzieć, co Waszym zdaniem jest okej.
opino

Re: bramy garażowe

Post autor: opino »

Cześć, zastanawiam się, jaki stół z imadłem możecie mi polecić. Sama nie wybieram czegoś specjalnie, ale jak wiadomo, to wszystko jest po prostu trudne i nie mogę dobrać odpowiednio. No i liczę, że mi jakoś w tym pomożecie, ot co.

sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: bramy garażowe

Post autor: pinezka »

Firma Wiśniowski ma w ofercie takie bramy i to w atrakcyjnej promocji https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/ , można je doposażyć w rozwiązania smartconnected i otwierać je i zamykać także z dowolnego miejsca za pomocą smartfona
ODPOWIEDZ