Szkolenie z inwestycji

Podążasz za trendami w dziedzinie biżuterii? Szukasz oryginalnych pomysłów na dodatki lub inspiracji, co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Szkolenie z inwestycji

Post autor: Arkadiusz1 »

Grunt to podejść rozsądnie do tematu inwestowania w cokolwiek. Jeśli rozważacie pójście w kierunku inwestycji, to od razu Wam podpowiem, że powinniście mieć na uwadze skorzystanie z takich eventów jak http://wiwn.pl Tam zdobędziecie świeże spojrzenie na temat, co może okazać się dla Was bezcennym wsparciem.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: Tola »

Bardzo dużo fajnych i wartościowych szkoleń oferuje również firma szkoleniowa Kar Group. Z jej pełna ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/. Serdecznie Was do tego zachęcam, tym bardziej, że po każdym ukończonym u nich kursie macie szansę otrzymać specjalny certyfikat ;)
Awatar użytkownika
Daminet1654
Posty: 35
Rejestracja: 06 mar 2020, 14:38

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: Daminet1654 »

Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii o szkoleniach, które oferuję Fundacja Fortis z Katowic i nawet chciałam się zapisać na szkolenie z tematu “ Redukcja stresu i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych”. Niestety z wiadomych powodów szkolenia zostały odwołane. Mam nadzieję, że jak się to wszystko skończy to będę mogła znowu się zapisać.
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: orsoo2 »

Teraz taki czas, że raczej doradzałabym wstrzymać się z inwestycjami .... na pewno gospodarka i biznes bardzo się z mieni, więc otworzą sie nowe, inne mozliwości!
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: marta6768 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, aby skorzystać z pomocy http://be-first.pl/co-wchodzi-w-zakres-obslugi-kadr/ dzięki którym prowadzenie kadr i płac będzie łatwiejsze. Myślę, że można bardzo szybko się zdecydować, ale trzeba oczywiście wiedzieć na co. Działania tej firmy zostały mi polecone przez znajomego, więc chyba warto coś takiego wybrać.
Awatar użytkownika
janka
Posty: 46
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:07

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: janka »

Gdybyś robił nagranie szkolenia i chciałbyś mieć je w formie papierowej to polecam tą firmę http://kreacjasukcesu.pl/transkrypcja-nagran/ Bez problemu wykona dla ciebie transkrypcje nagrań. Ja od dawna robię transkrypcje po każdym szkoleniu.
Awatar użytkownika
Robert1985
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2020, 11:33

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: Robert1985 »

Znam tą firmę z Katowic i rok temu byłam na tym szkoleniu z redukcji stresu i naprawdę polecam bo szkoleniu było naprawdę ciekawe. Z tego co wiem to teraz szkolenia są wstrzymane z powodu pandemii ale warto monitorować stronę ich https://fundacjafortis.pl/
słoń

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: słoń »

A słyszeliście kiedyś o warsztatach https://www.informatykawprodukcji.pl? Właśnie się nad nimi zastanawiam, zwłaszcza że są bezpłatne a w naszej firmie przydałby się jakiś system do zarządzania produkcją na hali.
orsoł2

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: orsoł2 »

Myślałam swego czasu o dobrych szkoleniach z inwestycji, ale teraz słabe czasy, więc nie wiem czy to dobry pomysł. Słyszeliście może o jakimś dobrym webinarze na ten temat?
partyś813

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: partyś813 »

Arkadiusz1 pisze: ↑13 sty 2020, 19:31 Grunt to podejść rozsądnie do tematu inwestowania w cokolwiek. Jeśli rozważacie pójście w kierunku inwestycji, to od razu Wam podpowiem, że powinniście mieć na uwadze skorzystanie z takich eventów jak ... Tam zdobędziecie świeże spojrzenie na temat, co może okazać się dla Was bezcennym wsparciem.
Jakie szkolenia wybrać?

___
https://vendostudio.pl
Alga

Re: Szkolenie z inwestycji

Post autor: Alga »

W dzisiejszych czasach umiejętność radzenia sobie ze stresem jest równie ważna jak fachowa wiedza. Szkolenia z zarządzania stresem, dostępne na https://4grow.pl/ oferują techniki relaksacyjne, metody zarządzania czasem i techniki planowania, które pomagają zmniejszyć napięcie w pracy. Te umiejętności są nieocenione, zwłaszcza w okresach zwiększonego napięcia w firmie.
ODPOWIEDZ