Hurtownia sztucznej biżuterii

Podążasz za trendami w dziedzinie biżuterii? Szukasz oryginalnych pomysłów na dodatki lub inspiracji, co nosić w tym sezonie? Dołącz do nas.
Awatar użytkownika
Chwalisława_71
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2020, 2:03

Hurtownia sztucznej biżuterii

Post autor: Chwalisława_71 »

Witam :) Słyszeliście o hurtowni perla-bizuteria.pl? Jeśli lubicie biżuterię z dodatkiem eleganckich pereł, to serdecznie polecam zajrzeć do tej oferty. Firma sama projektuje wzory, dlatego ich wyroby są tak oryginalne i nie sposób znaleźć podobne. Sama często robię tam zakupy i niezmiennie zachwyca mnie jakość i szczegółowość wykonania.
orsoł2

Re: Hurtownia sztucznej biżuterii

Post autor: orsoł2 »

Chwalisława_71 pisze: ↑24 lis 2020, 23:35 Witam :) Słyszeliście o hurtowni perla-bizuteria.pl? Jeśli lubicie biżuterię z dodatkiem eleganckich pereł, to serdecznie polecam zajrzeć do tej oferty. Firma sama projektuje wzory, dlatego ich wyroby są tak oryginalne i nie sposób znaleźć podobne. Sama często robię tam zakupy i niezmiennie zachwyca mnie jakość i szczegółowość wykonania.
Czy to jest biżuteria wysokiej jakości, bo w internecie często sa piękne zdjęcia, a potem rozczarowanie!
Żytko

Re: Hurtownia sztucznej biżuterii

Post autor: Żytko »

Ja bardzo lubię sztuczną, ponieważ można jej sporo zgromadzić i będzie różna, dobrze dopasowana do danej stylizacji i nadając jej określony charakter. Do pewnego czasu kupowałam w sieciówkach, ale ostatnio już mam trochę dość. Bez wyprzedaży ceny są wygórowane, więc ostatnio szukałam sobie na różnych stronach internetowych jak tu https://stylu.pl, czasami znaleźć tam można ciekawe rzeczy, niebanalne, w dobrych cenach https://stylu.pl/products/83608-kolczyki, a wybór jest całkiem duży.
Iruś

Re: Hurtownia sztucznej biżuterii

Post autor: Iruś »

Muszę przyznać że nigdy nie sprawdzałem czy sa takie hurtownie. Ja bardzo lubię dobrej jakości biżuterię od dobrych producentów. Jestem na etapie poszukiwań markowego męskiego zegarka. Trafiłem do tego sklepu tu https://protime24.pl/ Tu faktycznie jest bardzo duży wybór zegarków męskich ale i damskich. Może warto skorzystać i zrobić niespodziankę żonie?
Łucja

Re: Hurtownia sztucznej biżuterii

Post autor: Łucja »

Czy to jest biżuteria wysokiej jakości, bo w internecie często sa piękne zdjęcia, a potem rozczarowanie!
[/quote]

Tak, to prawda często tak bywa... Sama parę razy się tak rozczarowałam. Mogę polecić Ci stronę z oryginalną biżuterią znanych marek - ekokarat.pl, mają fajne promocje. Osobiście zakupiłam u nich charsmy Pandory oraz naszyjnik Verony są ogrignalne, upewniałam się w sklepie :)
orsoł2

Re: Hurtownia sztucznej biżuterii

Post autor: orsoł2 »

Łucja pisze: ↑12 kwie 2021, 14:16 Czy to jest biżuteria wysokiej jakości, bo w internecie często sa piękne zdjęcia, a potem rozczarowanie!
Tak, to prawda często tak bywa... Sama parę razy się tak rozczarowałam. Mogę polecić Ci stronę z oryginalną biżuterią znanych marek - ekokarat.pl, mają fajne promocje. Osobiście zakupiłam u nich charsmy Pandory oraz naszyjnik Verony są ogrignalne, upewniałam się w sklepie :)
[/quote]

POlecam też sparwdzić na FB - jest duzo grup artystó, którzy robią rózne, oryginalne cuda.
ODPOWIEDZ